متخصص قلب و عروق دکتر سید رضا هاشمی

ما در مطب فوق تخصصی دکتر سید رضا هاشمی همه روزه از شنبه الی چهارشنبه 4 الی 8 عصر پذیرای بیماران سراسر کشور و بیماران بین المللی هستیم.

قابل ذکر است در بین مراجعین ما اغلب بیمارانی هستند که در مراکز درمانی (تهران و شهرهای دیگر و کشورهای حوزه خلیج فارس و...) کاندید عمل قلب باز تشخیص داده شده‌اند ولی به دلیل تجربه و مهارت دکتر هاشمی در بازکردن عروق سخت توسط پزشکان متخصص دیگر به ما ارجاع می‌شوند و خوشبختانه اغلب موارد از عمل جراحی قلب باز که عملی سخت و پر عارضه است نجات یافته و با آنژیوپلاستی توسط دکتر به زندگی روزمره خود باز می‌گردد.

ما افتخار این را داریم که توسط مراجعین عزیز سایت‌های نوبت دهی و معرفی پزشکان از برگزیده‌گان پرستاره در رضایت مراجعین از تجربه درمان و اخلاق حرفه‌ای پزشک معرفی شده‌ایم.

تست ورزش

تست ورزش نوعی تست تشخیصی بیماری‌های قلبی است که به آن تست استرس نیز می‌گویند. در این تست عملکرد قلبی حین فعالیت ارزیابی می‌شود.

هولتر فشار خون

دستگاهی است که برای مدت 24 الی 48 ساعت برای ثبت مداوم فشارخون فرد به طور پیوسته به کار می‌رود و در تشخیص و درمان بیماری‌های پرفشاری خون در بعضی از بیماران و انتخاب نوع درمان توسط پزشک نقش مهمی دارد.

هولتر ریتم قلب

دستگاهی برای ثبت ضربات قلب است و حداقل به مدت 24 ساعت باید به بیمار متصل باشد و بنا به تشخیص پزشک مدت اتصال دستگاه ممکن است طولانی‌تر باشد. این دستگاه برای ثبت تغییرات ضربان و ریتم قلب در طول شبانه روز به کار می‌رود و در تشخیص انواع آریتمی‌ها نقش بسزایی دارد.

درمان واریس های سطحی

انواع روش‌های درمانی برای درمان واریس وجود دارد که درمان واریس با لیزر از جدیدترین و کم عارضه‌ترین نوع درمان واریس است که با استفاده از لیزر پزشک انواع واریس‌های سطحی پوست را در یک یا چند جلسه به گور کامل از بین می‌برد.

نوار قلب

نوار قلب یک تست ساده از فعالیت الکتریکی قلب است که به آن الکتروکاردیو گرام (Electrocardiogram) یا به اختصار ECG می‌گویند. اطلاعات الکتریکی قلب توسط 10 الکترود که 4 عدد آن به اندام ها و 6 عدد در سطح قفسه سینه قرار می‌گیرد به دستگاه منتقل می‌شود.

اکوکاردیوگرافی پیشرفته داپلر و رنگی

یک ابزار تشخیصی دقیق شبیه سونوگرافی است که اطلاعات بسیار دقیقی از ساختار و عملکرد قلب در اختیار متخصص قرار می‌دهد و با استفاده از امواج فراصوت تصاویر متحرک زنده از عملکرد قلب را نمایان می‌سازد.

مشاوره تخصصی

مشاوره آنژیوپلاستی و درمان‌های تهاجمی قلب و عروق جهت بستری در بیمارستان‌ها طرف قرارداد با بیمه بیماران

پیگیری بیمار

پیگیری روند درمان بیماران و پاسخگویی 24 ساعته آنلاین و تلفنی

ما آن را ساده کردیم چگونه نوبت رزرو کنیم؟

با استفاده از وبسایت شخصی دکتر سید رضا هاشمی به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به رزرو نوبت کرده و بدون معطلی ویزیت شوید!

انتخاب بهترین
انتخاب بهترین

زمان ملاقات

دریافت آنلاین
دریافت آنلاین

نوبت ملاقات

درج آسان
درج آسان

بازخورد در وبسایت